Jégkorong Akadémia

Döntőben a MAC U14-es csapata

Kölyök (U14) csapatunk az alapszakasz megnyerése után a középszakaszban is első helyen végzett. A rossz rajt után zsinórban 5 meccsen maradt veretlen a társaság. A bajnoki kiírásnak köszönhetően így a döntőbe pályaelőnnyel érkeztek a fiúk.

A döntő első meccsén a Kisstadionban nagyon szoros küzdelmet láthatott a szép számmal kilátogató közönség. A mérkőzésen az Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia csapata szerzett vezetést, de szerencsére Molnár Bálint góljával egyenlíteni tudtunk. A rendes játékidőben több gól nem esett. Következhetett a hosszabbítás, ahol egy emberelőnyös szituációból tudta megszerezni a csapat a döntő találatot, Tornyai Mátyás védhetetlen bombát küldött a hosszú sarokba. Ezzel 1:0 lett a döntő párharcának állása.

A második meccs emlékezetes marad, hiszen nagyon nagy küzdelemben Keresztes 3, Schlekmann 2, Molnár és Csollák 1–1 góljára csak 5 fehérvári válasz érkezett, így a párharcban 2:0-ra vezet a csapatunk és már csak egy lépés kell a bajnoki címhez.

A döntő harmadik mérkőzése 2015. március 28-án, szombaton 15:00-kor kezdődik a Kisstadionban.