Jégkorong Akadémia

Megvédte bajnoki címét az U-18 -as csapat

Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is az Ifj Ocskay Gábor JA volt csapatunk ellenfele a döntőben.
A két győzelemig tartó döntő első két mérkőzése az eredmény tekintetében nagyon kiélezett volt, első két meccse egyaránt hosszabbításban dőlt el, a harmadikon azonban egyértelmű MAC Budapest siker született.

10. percben Kedves Tamás nagyszerűen harcolt meg a korongért és juttatta azt a kapu elé ,a mesteri centerezés után Gottlibet Ádám révén szereztük meg a vezetést, a 16. percben pedig Dóczi Zsombor góljával megdupláztunk azt: 2-0.
A második harmad elejét is megnyomtuk , hiszen mindjárt az első percben Csollák Márkó mesteri passzából Szalmás Bence lépett ki és nem hibázott 3-0.

A játékrész folytatásában az újabb gólok helyett a kiállítások gyűltek, így a következő találatra a 46. percig kellett várni: Csollák Márkó emberelőnyben lőtt az Ifj. Ocskay Gábor JA kapujába. A fehérváriak Rétfalvi Kristóf révén az 53. percben szépítettek, a hazaiak ezzel beállítva a 4–1-es végeredményt, amely a MAC Budapest bajnoki címét jelentette.
Megfordítottuk a párharcot és Székesfehérváron ünnepelhettünk bajnoki címet !

Első mérkőzés:
Ifj. Ocskay Gábor JA–MAC Budapest 1–0, h.u.

Második mérkőzés:
MAC Budapest–Ifj. Ocskay Gábor JA 3–2 h.u.

Harmadik mérkőzés:
Ifj. Ocskay Gábor JA–MAC Budapest 1–4

A bajnokság legeredményesebb játékosának Schlekmann Márkot választották.

A mérkőzés videó összefoglalója itt látható:

Gratulálunk az Ifj. Ocskay Gábor JA csapatának 9 igen jó mérkőzést játszottunk egymással a szezonban.