Jégkorong Akadémia

U20 – szlovák bajnokság, HK 38 Dubnica – MAC Budapest 5:3 (2:0, 1:1, 2:2)

Junior csapatunk lejátszotta harmadik mérkőzését is a szlovák 1. osztályban. Ezúttal a HK 38 Dubnica ellen léptünk jégre. A mérkőzésről készült rövid edzői értékelést az alábbiakban közöljük:

„A mérkőzést sajnos gyengén kezdtük, épp olyan hibákat követtünk el amelyekre a mérkőzés előtt külön felhívtuk a a játékosok figyelmét.  3-0 után sikerült újra a visszajönnünk a mérkőzésbe, de sajnos a győzelmet már nem tudtunk megszerezni. Ezen a szinten 3-0-ról ritkán sikerül megfordítani az eredményt, bár meg kell jegyezzem, hogy a 3. harmadban egyértelműen ellenfelünk fölé kerekedtünk, esélyünk volt a fordításra, de a döntő helyzetekben sajnos rossz megoldást választottunk.
Sajnos a vasárnapi meccsen két játékosunkat kénytelenek leszünk nélkülözni, hiszen Schmál Kristóf és Matic Zupanc is megsérült.”

A mérkőzés jegyzőkönyve itt tekinthető meg.